Anmälningar till kommande tävlingardär minst en person i paret/trion har eller kommer att ha tävlingslicens hos Gävle Rockin´Rollin´Bugg & Swing Club. Anmälningstatus visar i vilket administrativt skede anmälan befinner sig vilket kan vara "Preliminär", "Ok att skicka", "Anmälan klar" eller "Efteranmäld".

Klass Tävlande Tävlar för Anmälan
Stängd 2024-01-24 2024-02-24 - Jönköpings Trofén GP (INSTÄLLD!)
BGN Fredrik Svärdell & Katrin Svärdell GRRC Preliminär
BGN Leif Carlsson & Susanne Karlsson GRRC Preliminär
BSN Mats Andersson & Liz Örtlund GRRC Preliminär
BSN Tobbe Sellberg & Hanna Eriksson GRRC Preliminär
BSN Lars Åsblom & Anna-Maria Håkansson GRRC Preliminär
BVN Linus Bergvall & Klara Bergman GRRC Preliminär
BVN Marcus Bergqvist & Hanna Markusson GRRC Preliminär
BVN Anders Gabert & Loise Palm GRRC Preliminär
BVN Mattias Grönoset Kårespång & Emma Muhr Sedvall GRRC Preliminär
BVN Björn Bengtsson Asplin & Olivia Eriksson GRRC Preliminär
LHStVN Marcus Bergqvist & Hanna Markusson GRRC Preliminär
Stängd 2024-02-17 2024-03-16 - Rocksulan GP, Karlstad
BVN Linus Bergvall & Klara Bergman GRRC Anmäld
BVN Marcus Bergqvist & Hanna Markusson GRRC Anmäld
BVN Mattias Grönoset Kårespång & Felicia Magnusson Ström GRRC Anmäld
BVN Arvid Holgersson & Martina Larsson OLAND / GRRC Delanmäld
BVN Björn Bengtsson Asplin & Loise Palm GRRC Anmäld
BVN Precious Kamboma & Sanna Klaman NSW / GRRC Delanmäld
BSN Kristoffer Karlsson & Rebecca Sandström GRRC Anmäld
BSN Erik Johansson & Anna Dahlin GRRC Anmäld
BSN Tobbe Sellberg & Hanna Eriksson GRRC Anmäld
BSN Anders Gabert & Hanna Vendin Andersson GRRC Anmäld
BSN Anders Göransson & Karolina Lundgren GRRC Anmäld
BGN Mats Söderberg & Jessica Lindegren GRRC Anmäld
BGN Fredrik Svärdell & Katrin Svärdell GRRC Anmäld
BGN Gösta Amnell & Carina Thyr Amnell GRRC Anmäld
BGN Erik Engel & Harriet Engel GRRC Anmäld
BGN Leif Carlsson & Susanne Karlsson GRRC Anmäld
BGN Tony Wallin & Tina Wallin GRRC Anmäld
LHStVN Marcus Bergqvist & Hanna Markusson GRRC Anmäld
T.o.m. 2024-02-24 2024-03-23 - Enabuggen, Enköping, Fjärdhundrahallen
BVN Linus Bergvall & Klara Bergman GRRC Preliminär
BVN Robert Björnesjö & Martina Larsson GRRC Preliminär
BVN Marcus Bergqvist & Hanna Markusson GRRC Preliminär
BVN Anders Gabert & Loise Palm GRRC Preliminär
BVN Mattias Grönoset Kårespång & Felicia Magnusson Ström GRRC Preliminär
BVN Björn Bengtsson Asplin & Olivia Eriksson GRRC Preliminär
BVN Rickard Engström & Jennifer Engström GRRC Preliminär
BVN Tim Rickeskär & Hanna Vendin Andersson GRRC Preliminär
BSN Kristoffer Karlsson & Rebecca Sandström GRRC Preliminär
BSN Mats Andersson & Liz Örtlund GRRC Preliminär
BSN Erik Johansson & Anna Dahlin GRRC Preliminär
BSN Christoffer Persson & Jessika Nilsson GRRC Preliminär
BSN Tobbe Sellberg & Hanna Eriksson GRRC Preliminär
BSN Johan Sjösten & Marie Grönning GRRC Preliminär
BSN Lars Åsblom & Anna-Maria Håkansson GRRC Preliminär
BSN Dan Johansson & Malin Thunberg GRRC Preliminär
BGN Fredrik Svärdell & Katrin Svärdell GRRC Preliminär
BGN Gösta Amnell & Carina Thyr Amnell GRRC Preliminär
BGN Mats Söderberg & Jessica Lindegren GRRC Preliminär
BGN Tony Wallin & Tina Wallin GRRC Preliminär
BGN Lars Bård & Ann-Christina Petersson GRRC Preliminär
BWSN Christoffer Persson & Jessika Nilsson GRRC Preliminär
BWSN Mats Andersson & Liz Örtlund GRRC Preliminär
LHStVN Marcus Bergqvist & Hanna Markusson GRRC Preliminär
T.o.m. 2024-03-10 2024-04-01 - Påsksnurren 2024, Kolbäck
BVITT Jakob Kocaarik & Gisela Drugge GRRC Preliminär
BWSITT Erik Johansson & Anna Dahlin GRRC Preliminär
T.o.m. 2024-03-06 2024-04-06 - Nordiska Mästerskapen 2024, Kumla
BuM Marcus Bergqvist & Hanna Markusson GRRC Preliminär
BuS Kristoffer Karlsson & Rebecca Sandström GRRC / ? Preliminär
BuS Tony Wallin & Tina Wallin ? / GRRC Preliminär
T.o.m. 2024-03-10 2024-04-07 - Jailhouse GP, Kumla
BVN Linus Bergvall & Klara Bergman GRRC Preliminär
BVN Marcus Bergqvist & Hanna Markusson GRRC Preliminär
BVN Robert Björnesjö & Martina Larsson GRRC Preliminär
BVN Anders Gabert & Loise Palm GRRC Preliminär
BVN Mattias Grönoset Kårespång & Felicia Magnusson Ström GRRC Preliminär
BSN Kristoffer Karlsson & Rebecca Sandström GRRC Preliminär
BSN Mats Andersson & Liz Örtlund GRRC Preliminär
BSN Erik Johansson & Anna Dahlin GRRC Preliminär
BSN Christoffer Persson & Jessika Nilsson GRRC Preliminär
BSN Tobbe Sellberg & Hanna Eriksson GRRC Preliminär
BSN Johan Sjösten & Marie Grönning GRRC Preliminär
BGN Fredrik Svärdell & Katrin Svärdell GRRC Preliminär
BGN Gösta Amnell & Carina Thyr Amnell GRRC Preliminär
BGN Mats Söderberg & Jessica Lindegren GRRC Preliminär
BGN Erik Engel & Harriet Engel GRRC Preliminär
BGN Leif Carlsson & Susanne Karlsson GRRC Preliminär
BGN Tony Wallin & Tina Wallin GRRC Preliminär
BWSN Christoffer Persson & Jessika Nilsson GRRC Preliminär
BWSN Mats Andersson & Liz Örtlund GRRC Preliminär
LHStVN Marcus Bergqvist & Hanna Markusson GRRC Preliminär
T.o.m. 2024-03-31 2024-05-10 - SM I dans BRR 2024, Skövde
BVM Marcus Bergqvist & Hanna Markusson GRRC Preliminär
BSM Johan Sjösten & Marie Grönning GRRC Preliminär
BGM Mats Söderberg & Jessica Lindegren GRRC Preliminär
BGM Gösta Amnell & Carina Thyr Amnell GRRC Preliminär
BGM Tony Wallin & Tina Wallin GRRC Preliminär
Anmälningslistan hämtas automatiskt från Dans.se